We’ve Got History

História? Máme ju..

Od objavenia texaského oleja v roku 1901, cez otvorenie prvej ‘drive-through‘ čerpacej stanice na svete v roku 1910, až po moderné syntetické mazivá, pokrok v eFluids a prosperujúci celosvetový námorný obchod. Gulf je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcim obchodom s mazivami na svete, ktorý pôsobí vo viac ako 110 krajinách po celom svete s čerpacími stanicami v 22 krajinách.

Ikonické oranžové a modré závodné farby, ktoré boli uvedené na trh v roku 1967 a boli zvečnené v klasickom filme Steva McQueena z roku 1970 Le Mans, prinášajú tejto značke bezkonkurenčnú prestíž.

Gulf chápe históriu, inovácie a túžbu zlepšovať sa.

Preto v roku 2016 Gulf uzavrel partnerstvo s Manchestrom United. Partnerstvo, ktoré spája dve značky s neuveriteľným dedičstvom a hrdosťou na dokonalý výkon. Spoločne sme tieto ikonické značky priniesli fanúšikom po celom svete s aktivitami na piatich kontinentoch.

Teraz prostredníctvom „We’ve Got History“ poskytne Gulf fanúšikom Manchesteru United informácie a súvislosti pred niektorými z najväčších udalosti sezóny. Kto by mohol lepšie hovoriť o slávnych zápasoch minulých rokov než spoločnosť s vlastnou takmer 120-ročnou históriou? Pozerajte sa na videá na platformách Gulf a Manchester United počas celej sezóny.

 

We’ve Got History – Máme históriu

Na oslavu spustenia We’ve Got History dávajú Gulf a Manchester United fanúšikom príležitosť vyhrať neuveriteľné ceny.

Ceny zahŕňajú reklamne predmety od Gulfu a Manchestra United podpísane Sir Alexom Fergusonom a členmi víťazných tímov ročníkov 99 a 68 Európskeho pohára a telefonát od legendy!

 

Link na webovú stránku súťaže: https://www.manutd.com/GulfWGH#