Prečo vstúpiť do partnerstva s Gulfom

Budujúc na inovatívnej minulosti, Gulf sa usiluje zabezpečiť, aby všetci jeho partneri dostávali individuálne prispôsobené riešenie, ktoré je účinné pre ich podnikateľské potreby. Pod licenciou Gulf môžete zmenšiť bariéry pri svojom vstupe na trh pomocou podpory zo strany celosvetovej značky, ktorá vám ponúka štatút výhradného oficiálneho distribútora v danej krajine.

Ako partner so spoločnosťou Gulf Oil máte úspešnú značku, ktorú je možné využívať v rozličných kampaniach, reklame, sponzorstve a iných marketingových aktivitách a zároveň mať prístup k našej vnútornej sieti a operáciám.

Budete mať nielen prístup k úplnej sade mazacích výrobkov Gulf, čo pomôže vytvoriť špecializované portfólio prispôsobené pre vaše podnikanie, ale môžete si tiež stanoviť svoje vlastné ceny výrobkov označených jednotne prvotriednou značkou Gulf.

Partneri Gulfu majú taktiež prístup celosvetovým aktívam a reklamným kampaniam, ktoré mobilizujú fantastické partnerstvo s Gulfom v oblasti futbalu a celom motošporte.