Hodnoty Gulfu

v odvetví palív a mazív 100-rokov silné dedičstvo odvetví palív a mazív 100-rokov sa síce môžeme pochváliť hodnotným dedičstvom, avšak zároveň si vždy udržiavame mladistvý a svieži prístup silného konkurenta. Vyvíjame osobitné úsilie, aby sme docielili vernosť a dôveru našich zákazníkov, partnerov a zamestnancov. A keďže svet sa mení, sme dostatočne pružní a flexibilní, aby sme sa menili tiež.

Naše plány do budúcnosti sú odvážne. Do roku 2020:

  • budeme uznávaní ako jedna z desiatky špičkových celosvetových downstreamových spoločností ropného priemyslu orientovaných na trh pre svoju cenu, objemy, výnosy a reputáciu značky,
  • budeme s našimi inovatívnymi výrobkami a technológiou rásť aj vďaka predkladaniu ponúk, ktoré si naši zákazníci cenia,
  • zdvojnásobíme výrobu, marketing a predaj brandových produktov Gulf,
  • upevníme sieť svojich značkových čerpacích staníc a rozšírime ju, aby sme boli prítomní vo viac než 60 štátoch.

Aby sme tieto ambície dosiahli, budeme flexibilní, spoľahliví a vnímaví. Hoci naši zákazníci sú našou hlavnou prioritou, zabezpečíme, aby sme boli zodpovední voči spoločnosti aj svetu, v ktorom žijeme.

Svojím neustálym zameraním na tri kľúčových hodnoty,  kvalitu, vytrvalosť a vášeň, (Quality, Endurance and Passion) poskytujeme našim klientom výrobky a služby najvyššej kvality.