Partneri OEM

Úzko spolupracujeme s množstvom výrobcov pôvodných zariadení (OEM) a pomáhame im vyvíjať nové výrobky a dostať ich na trhy. Svojím flexibilným prístupom zabezpečujeme, že koncoví užívatelia dostávajú originálne výrobky najvyššej kvality a OEM partneri majú vďaka našej distribučnej sieti dosah na najväčšie možné množstvo zákazníkov.

Od počiatočnej formulácie výrobku, cez výber suroviny – základových olejov a prísad – po ich miešanie a výrobné zariadenia, prísne kontroly všetkých výrobkov značky Gulf zaisťujú, aby ste dostávali vysoko kvalitné výrobky i služby. Vo všetkom sa usilujeme o dosahovanie najvyššieho štandardu.

Naše výrobky sa vyrábajú v zariadeniach, ktoré získali certifikáciu ISO 9001 o spoľahlivosti systémov a procesov, ktoré využívame. Keďže kvalita výrobných závodov je pre Gulf dôležitá, kľúčové zariadenia získali certifikáciu TS16949, čo je prísnejší systém požiadaviek na kvalitu než tie, ktoré špecifikovali samotní automobiloví výrobcovia OEM. Takže si vždy môžete byť istí, že výrobok Gulf podľa vášho výberu znamená viac než vykonanie danej úlohy.